REZERVACE
Press Enter to Search

Jako jediní v ČR přicházíme s konceptem POLEPŠOVNA (POLEPŠIT SE a POLEPŠIT SI), kdy na jednom místě na čistě soukromých či skupinových hodinách pod  dohledem odborníka (osobního trenéra) se Vám dostane maximum péče, pozornosti a zázemí v podobě speciálně vybudované místnosti pro tyto účely a podpora v cestě za Vaším cílem.

 

INDIVIDUÁLNĚ, MODERNĚ, ZDRAVĚ, JEDNODUŠE, ZÁBAVNĚ.

 

Veškerý proces začíná úvodní diagnostikou celého těla tak, abychom předešli různým zraněním a aby se mohly správně volit následující cvičební postupy. V diagnostice je obsaženo i bio-analytické vážení, které nám ukáže veškeré poměry  ve Vašem těle. Celková váha totiž není až tak důležitá, podstatnější jsou poměry svalů, tuků a dalších věcí.

 

Dále pokračujeme v posílení hlubokých svalů, protože nemůžeme stavět na něčem co zde není. Bohužel dnešní životní styl mnoha lidí velice negativně působí právě na hluboké svaly. Tudíž je nesmírně důležité posílit hluboké svaly a na tom již můžeme stavět posilování všech ostatních svalových skupin.

 

Funkční trénink poté probíhá pod odborným dohledem, kdy se od nejlehčích cviků přechází až po ty nejtěžší. Veškeré cviky jsou vysvětleny, ukázány a opravovány během každé hodiny. Trenér je s Vámi po celou hodinu.

 

Strečink – během úvodní diagnostiky objevíme veškeré svaly,  se kterými je potřeba i nadále pracovat a protahovat. Chápeme rozdíl mezi fázickými (tendence k ochabnutí) a posturálními (tendence ke zkrácení) svaly. Chápeme i další rozdíli. Pracujeme na odstranění svalových disbalancí a dalších zdravotních neduhů na vašich tělech.

 

V poslední řadě u nás naleznete i regeneraci v podobě masáží a tejpování.

 

Výživa. Nedílnou součástí jakýchkoli sportovních aktivit je samozřejmě strava, na kterou i my klademe velký důraz.

 

Polepšovna  je komplexní model, vše naleznete na jednom místě a vše je pod profesionálním individuálním dohledem.

Je to běh na dlouho trať, není to otázkou 14 dnů či měsíce.  Naším cílem je vytvořit dlouhodobé přátelské pouto mezi klientem a instruktorem.

 

0%
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
t Twitter f Facebook g Google+