REZERVACE
Press Enter to Search

KONCEPT POLEPŠOVNA

Jako jediní v ČR přicházíme s konceptem POLEPŠOVNA (POLEPŠIT SE a POLEPŠIT SI), kdy na jednom místě na čistě soukromých či skupinových hodinách pod  dohledem odborníka (osobního trenéra) se Vám dostane maximum péče, pozornosti a zázemí v podobě speciálně vybudované místnosti pro tyto účely a podpora v cestě za Vaším cílem.

PRO KOHO JE POLEPŠOVNA URČENA

Naše služby jsou určeny pro kohokoliv bez rozdílu věku, pohlaví či fyzické zdatnosti. Ať už trpíte bolestí zad, kloubů, jste po nějakém úraze či nedopnete kalhoty které vám ještě nedávno byly akorát nebo jen chcete udržet vaši fyzickou zdatnost, tak hledáte právě nás. Pracujeme i se sportovci, kteří díky FT mohou znatelně zlepšit své výkony ve svém oboru. Tudíž ať jste uplný začátečník ve světě fitness či profesionál, který hledá jiné cesty a metody pro svůj trénink nebo hledáte jen formu relaxace, jsme tu jen pro Vás.

NESLIBUJEME NEMOŽNÉ

STAČÍ VÁM 30 MINUT ABYSTE SPALOVALI

První z nejčastějších omylů a klamavých informací zákazníka vzniká právě zde. Naschvál uvádí, že spalujete, ale již nikde není napsáno co. Člověk si automatický říká, že tuky, jenže to je velký omyl. Tolik tížené spalování tuků přichází po 30 minutách pohybové aktivity…

0%
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
t Twitter f Facebook g Google+