REZERVACE
Press Enter to Search

CHCEŠ-LI VYPADAT SILNĚJŠÍ NEŽ OPRAVDU JSI, CVIČ JAKO KULTURISTA. CHCEŠ-LI BÝT SILNĚJŠÍ NEŽ VYPADÁŠ, CVIČ FUNKČNÍ TRÉNINK.

 

V současné době si čím dál více lidí uvědomuje, že cvičení pouze na strojích, kde provádí repetitivní, izolovaný pohyb, není zrovna to nejlepší pro jejich tělo. A tak se stále více upínají k funkčnímu tréniku. Funkční trénink je trenéry považován za nejúčinnější cvičení v boji proti nadbytečným kilogramům, spaluje se při něm až o 40 procent více tuků než u běžných cvičení. Je definován jako souhrnné cvičení, které zapojuje maximální množství svalových skupin a zároveň co nejvíce napodobuje běžné aktivity klienta. Skladba cviků pomáhá tyto aktivity vykonávat s vyšší výkonností a s co nejmenším rizikem úrazu. Cílem funkčního tréninku není maximální síla jednoho svalu nebo jeho objem, ale schopnost těla účelně využít svůj potenciál síly, rychlosti a koordinace. Schopnost jednotlivce ovládat své tělo a být spokojen s jeho funkčností a zároveň prevence zranění pohybového aparátu.
Funkční trénink spojuje aerobní a anaerobní zátěž – při aerobní se spalují tuky, při anaerobní dochází ke zlepšení fyzické kondice. Nejedná se o cvičení na klasických strojích, kdy dochází pouze k jednostrannému pohybu a zapojení svalů. Neslibujeme Vám zázraky bez námahy – v našem studiu se rozhodně zapotíte, ale vše probíhá v příjemném prostředí malého studia pod dohledem zkušeného certifikovaného trenéra, který Vám všechny cviky vysvětlí a ukáže, bude se věnovat jen Vám (hodiny jsou pro maximálně dvě osoby – můžete přijít s kamarádkou, maminkou, partnerem apod.) a zamezí tak nesprávnému pohybu při cvičení.
0%
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
t Twitter f Facebook g Google+